Głównymi bohaterkami wszystkich fotografii są kobiety, uwiecznione w jednej z najważniejszych sytuacji w ich życiu. To sceny z pogranicza, kiedy jeszcze nosiły w sobie dziecko, a chwilę później stały się już matkami. Momenty te, są nie tylko naturalne, ale również przepełnione intymnością.
Naturalnie czy przez cesarskie cięcie. Każdy poród jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, bez względu na to, w jaki sposób dziecko pojawia się na świecie. Chwile te bardzo często są wypełnione łzami radości i ogromnym wzruszeniem.
Te fotografie ukazują, wszystkie emocje towarzyszące kobietom, a także nie ukrywają fizjologicznych detali. Niejedna mama wzruszy się przy oglądaniu takich zdjęć, przypominając sobie dzień w roli głównej z samą sobą.
W części Ginekologicznej zdobią zdjęcia kobiet w scenerii kwiatowej, które zawsze będą dodawały siły i towarzyszyły kobietom w trudnych dla nich chwilach i przypominały, aby się nie poddawać.
W kobiecie siła !

Autorka zdjęć : Paulina Kawalec