Program Badań Profilaktycznych 40 PLUS przedłużony do końca roku!
Masz 40 lat lub więcej. To doskonała okazja, aby zadbać o swoje zdrowie dzięki Programowi Badań Profilaktycznych 40 PLUS organizowanemu przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Program został przedłużony do końca roku, dając Ci więcej czasu na skorzystanie z bezpłatnych badań!
Czym jest Program 40 PLUS?
Program ma na celu wczesne wykrywanie i zapobieganie chorobom, które mogą rozwijać się bezobjawowo. Obejmuje szeroki zakres badań diagnostycznych, w tym badania krwi, moczu oraz pomiary ciśnienia i cholesterolu.
Jak skorzystać?
1. Zarejestruj się na stronie-pacjent.gov.pl
2. Wypełnij ankietę, która pomoże określić, jakie badania są dla Ciebie najważniejsze.
3. Otrzymaj e-skierowanie na badania i umów się na wizytę w wybranym punkcie medycznym.
Dlaczego warto?
Wczesne wykrycie potencjalnych problemów zdrowotnych.
Bezpłatne i kompleksowe badania.
Możliwość monitorowania swojego stanu zdrowia.
Nie czekaj! Skorzystaj z Programu 40 PLUS jeszcze dziś i zyskaj spokój ducha na dłużej. Zdrowie jest najważniejsze!