Zgłoś się do Kasy Szpitala w budynku A5 na parterze przy rejestracji do poradni specjalistycznych.
Zasady wydawania dokumentacji medycznej.
*Wnioskowanie o przygotowanie dokumentacji odbywa się na podstawie wypełnionego wniosku, który można pobrać na miejscu jak i na stronie szpitala:
*Dokumenty do pobrania lub napisanego odręcznie pisma powinny zawierać następujące dane:
imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel, nr telefonu, zakres potrzebnej dokumentacji – z jakiego oddziału, poradni bądź pracowni diagnostycznej, jakiego okresu dotyczy , jaka forma wysyłki oraz czytelny podpis.
*Wypełniony wniosek (skan lub zdjęcie) można dostarczyć osobiście do Kasy Szpitala, przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@szpital.szczecinek.pl, jak również za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Szpital Szczecinek Sp. z o.o. ul. Kościuszki 38 78-400 Szczecinek.
*Odbioru dokumentacji można dokonać osobiście w Kasie Szpitala, drogą e-mailową po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem upoważnionym do wydawania dokumentacji medycznej bądź wysłanie dokumentów pocztą tradycyjną na adres wskazany we wniosku.

W razie dodatkowych pytań informacje otrzymają Państwo pod numerem:
tel. 94 372-67-18 / 94 972-67-16

WAŻNE!
Twoja dokumentacja jest przechowywana w składnicy akt Szpitala przez okres 20 lat licząc od końca roku kalendarzowego, w którym powstała z wyjątkiem:
dokumentacji medycznej w przypadku zgonu pacjenta na skutek uszkodzenia ciała lub zatrucia, która jest przechowywana przez okres 30 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym nastąpił zgon;
-dokumentacji medycznej zawierającej dane niezbędne do monitorowania losów krwi i jej składników, która jest przechowywana przez okres 30 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym dokonano ostatniego wpisu;
-zdjęć rentgenowskich przechowywanych poza dokumentacją medyczną pacjenta, które są przechowywane przez okres 10 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym wykonano zdjęcie;
-skierowań na badania lub zleceń lekarza, które są przechowywane przez okres 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym udzielono świadczenia zdrowotnego będącego przedmiotem skierowania lub zlecenia lekarza oraz 2 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym wystawiono skierowanie - w przypadku gdy świadczenie zdrowotne nie zostało udzielone z powodu niezgłoszenia się pacjenta w ustalonym terminie, chyba że pacjent odebrał skierowanie;
-dokumentacji medycznej dotyczącej dzieci do ukończenia 2 roku życia, która jest przechowywana przez okres 22 lat.