Dzięki temu ktoś inny skorzysta z tego świadczenia. Pamiętajmy, że odwołanie wizyty, z której nie możemy skorzystać, pozwoli lekarzowi szybciej pomóc innemu pacjentowi.
Dzięki temu:
*lekarz zamiast czekać na Ciebie, przyjmie w tym czasie innego pacjenta;
*placówka będzie mogła płynniej i efektywniej działać;
*ogólny czas oczekiwania na wizyty przez wszystkich pacjentów skróci się, a system opieki zdrowotnej zaoszczędzi wiele kosztów – nieodwoływanie wizyt lekarskich jest globalnym problemem opieki zdrowotnej;
*to etyczne zachowanie względem innych, ale też obowiązek zapisany w ustawie o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych - art.20 ust.9.

Wystarczy, że powiadomisz Rejestrację o odwołaniu wizyty. Nie musisz tłumaczyć powodów.

Zadzwoń: 94 37 26 780 / 500 039 283
Przyjdź osobiście - Kościuszki 38