Zarząd spółki Szpital w Szczecinku sp. z o.o. zatrudni na stanowisku księgowy /-a:

Zakres obowiązków:

• wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży,
  •  księgowanie faktur kosztowych,
  • przygotowanie i sprawdzanie zapisów księgowych do deklaracji podatkowej VAT,
  • weryfikacja kont bilansowych i wynikowych
  • inne sprawy bieżące

Wymagania:

• doświadczenie w księgowości
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane)

Osoby zainteresowane prosimy składać CV na adres: sekretariat@szpital.szczecinek.pl lub w siedzibie Szpitala.