Od początku czerwca nowy oddział naszego szpitala Zakład Opiekuńczo Leczniczy przyjmuje pacjentów wymagających  wentylacji mechanicznej. Nowy oddział jest jedną z niewielu tego typu placówek w województwie, dysponuje pięcioma łóżkami  w salach 2,3 i 1 osobowych  wyposażonych w niezbędny sprzęt dla pacjentów z niewydolnością oddechową. W ZOL-u udzielane są całodobowo świadczenia zdrowotne dla chorych z niewydolnością oddechową, u których zakończono leczenie przyczynowe, ale nadal wymagają terapii oddechowej przy użyciu respiratora. Pacjenci leczeni są w komfortowych warunkach, sale wyposażone są w łazienki oraz TV. Na oddziale zapewniona jest  opieka lekarza, pielęgniarki, psychologa, terapeuty zajęciowego, logopedy oraz fizjoterapeuty. ZOL posiada salę do terapii zajęciowej oraz salę do ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Przyjęcia do ZOL-u odbywają się po złożeniu kompletu dokumentacji która dostępna jest do pobrania na stronie www.szpital.szczecinek.pl.

06 - 10 - 2017

Przeniesienie poradni chirurgii ogólnej

Szanowni Pacjenci z dniem 09.10.2017 poradnia chirurgi ogólnej została przeniesiona do pomieszczeń w budynku przy ulicy Kilińskiego 7 (parter)

20 - 11 - 2017