Od początku czerwca nowy oddział naszego szpitala Zakład Opiekuńczo Leczniczy przyjmuje pacjentów wymagających  wentylacji mechanicznej. Nowy oddział jest jedną z niewielu tego typu placówek w województwie, dysponuje pięcioma łóżkami  w salach 2,3 i 1 osobowych  wyposażonych w niezbędny sprzęt dla pacjentów z niewydolnością oddechową. W ZOL-u udzielane są całodobowo świadczenia zdrowotne dla chorych z niewydolnością oddechową, u których zakończono leczenie przyczynowe, ale nadal wymagają terapii oddechowej przy użyciu respiratora. Pacjenci leczeni są w komfortowych warunkach, sale wyposażone są w łazienki oraz TV. Na oddziale zapewniona jest  opieka lekarza, pielęgniarki, psychologa, terapeuty zajęciowego, logopedy oraz fizjoterapeuty. ZOL posiada salę do terapii zajęciowej oraz salę do ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Przyjęcia do ZOL-u odbywają się po złożeniu kompletu dokumentacji która dostępna jest do pobrania na stronie www.szpital.szczecinek.pl.

20 - 06 - 2017

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy już przyjął pacjentów

27 - 04 - 2017

Izba Przyjęć

Informujemy, że Szpital w Szczecinku sp.z o.o. w celu poprawy jakości obsługi pacjentów szpitala uruchomił Izbę Przyjęć. Pacjenci przybywający na planowe pobyty w szpitalu obsługiwani są niezależnie od pacjentów Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, skróceniu uległ tym samym czas przyjęć.

13 - 09 - 2017

Szpital w Szczecinku sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na udzielanie świadczeń opieki lekarskiej w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej obejmujące poradę lekarską udzielaną w warunkach ambulatoryjnych w bezpośrednim kontakcie z pacjentem lub telefonicznie oraz w przypadkach uzasadnionych stanem zdrowia pacjenta w miejscu jego zamieszkania lub jego pobytu