Zapraszamy na szczepienia nastolatków w wieku 12-15 lat od dnia 8.06.2021 !!!. W związku z dopuszczeniem szczepionki firmy Pfizer do szczepienia osób w wieku od 12 lat zapraszamy do rejestracji na szczepienie z uwagi na to iż na chwilę aktualną osoby w wieku 12-15 lat nie mają wystawionych e-skierowań nie jest możliwa ich rejestracja poprzez infolinię. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z punktem szczepień 516 550 141 od piątku godz. 9:00 zapiszemy wszystkich chętnych i w momencie udostępnienia e-skierowań od dnia 07.06.2021 zadzwonimy do Państwa i ustalimy termin szczepienia. Dla osób szczepionych pierwszą dawką w dniu 08.06.2020 druga dawka będzie podana w dniu 13.07.2021. Dostępne są też inne terminy szczepień.