Szanowni Pacjenci

Od dnia 09.10.2017 Poradnia chirurgii ogólnej będzie się mieściła w budynku przy ulicy Kilińskiego 7 na parterze. Pomieszczenia poradni zostały wyremontowane tak aby świadczenia dla pacjentów były udzielane w komfortowych warunkach.
W skład poradni wchodzą: pomieszczenie recepcji z poczekalnią dla pacjentów, 2 sale zabiegowe, pokój lekarski, sala wybudzeń wraz pokojem obserwacyjnym.
Telefon do rejestracji 94 37 26 891

28 - 05 - 2018

Zaproszenie do złożenia ofert na wykonywanie procedur medycznych i opieki nad pacjentami Poradni Ginekologiczno-Położniczej